DÜĞÜN ORGANİZASYONU

Düğün Organizasyonu

Organizasyonlarınız İçin Düğün Salonu Arıyorsanız Doğru Adresdesiniz…

Salon Selay Davet & Organizasyon hayallerinizi süsleyen düğününüz için her türlü ayrıntıları ile ilgilenerek düğün sahipleri üzerindeki yükü hafifletmektedir. Verdiğimiz hizmetler arasında mekan süslemeleri, fotoğraf ve video çekimi, davetlilerin karşılanması, lazer gösterileri, nikâh işlemleri, ikram seçenekleri ve çeşitleri, müzik ve sanatçıların seçimine kadar aklınıza gelebilecek her türlü detayları sizler için hazırlıyor salonun eşsiz ihtişamın, konfor ve kaliteyle birleştiği görkemli bir gecede sizi bekliyor.

Konuklarınızın başını döndürecek bu özel gecede tüm istek ve ihtiyaçlarınız profesyonel ekibi tarafından karşılanırken, ayrıcalıklarını bütünüyle yaşayacaksınız. Mükemmel dekore edilmiş Selay’ da yapacağınız organizasyonun keyfine varacağınız düğünse, yıldızlarla bezenmiş gökyüzünün yalnızca siz davet sahipleri için parıldadığını hissedeceğiniz Selay konforunu konuklarınızla birlikte yaşayabilirsiniz.

En mutlu gününüzün keyfini konuklarınıza benzersiz bir tecrübe yaşatmak için sağladığımız sıra dışı konfor ve sunduğumuz eşsiz atmosferle 50 kişilik özel toplantılardan 600 kişilik büyük organizasyonlara kadar, her türlü etkinliği ile Selay Davet & Organizasyon düğün mekanı unutulmaz bir deneyime dönüştürüyor.

Evlilik yolunda son aşamaya geldiniz. Sizi zahmetli ama bir o kadarda heyecanlı bir dügün töreni en kaliteli düğün mekanları ndan olan salon selay da sizi bekliyor. Hayat arkadaşınızla yollarınızı birleştireceğiniz bu dönemde detaylarla dolu bir süreç yaşayacaksınız.