HİZMETLERİMİZ

Hizmetlerimiz

Düğününüzün tamda istediğiniz gibi olması için bütün hizmetlerimizle yanınızdayız.Size sadece eğlenmek kalıyor

DÜĞÜN ORGANİZASYONU

Sizi zahmetli ama bir o kadarda heyecanlı bir dügün töreni en kaliteli düğün mekanları ndan olan salon selay da sizi bekliyor.

NİKAH ORGANİZASYONU

Evlilik yolunda son aşamaya geldiniz. Birbirinize ‘EVET’ diyeceğiniz bu en özel gününüzü siz ve misafirlerinizle birlikte unutulmaz kılmak için buradayız.

KURUMSAL TOPLANTI

Selay Davet & Organizasyon toplantı ve davet hizmetleri ile 1994 yılından beri profesyonel destek almayı tercih eden birçok şirket ve kuruluşlara hizmet Sunmuştur. Hizmet odaklı anlayışımız ile toplantılarda programın öncesi ve sonrasına Kadar tüm aşamaları kapsayan; planlama, uygulama ve geri dönüş safhasındaki Gibi detaylardan kurtarıp sizi özgürleştirir. İş başındaki çözüm ortağınız olarak, sizi geçici değil sürekli müşterilerimiz olarak Görerek her zaman yanınızda olmaya ve en iyisini sunmaya devam edecektir.

KINA GECESİ

Geleneksel kına gecesine kız tarafının yakınları ve gelinin kız arkadaşları çağırılır. Erkek tarafından kuruyemiş ve kına gönderilir. Gelin yöreye göre tuvalet ya da bindallı denilen kadifeden ve ayak bileklerine kadar uzanan kaftan türünde bir giysi giyer. Misafirlere kuruyemiş ve içecek ikram edilir. Kına yakılmadan önce şarkılar türküler söylenir ve gelin oynatılır. Eğlence bitince gelin salon ortasında oturtulur, başına kına tülü denen kırmızı bir tül örtülür ve herkes yerinde oturur. Daha sonra kına güzel bir tepside karıştırılır; çiçek ve mumlarla süslenir.Genç kızlara birer mum verilir.

NİŞAN ORGANİZASYON

Nişan evlilik yolunda ilk ciddi adımların atıldığı dönemdir. Gelin adayı ve damat adayını aileleri artık birbiri ile gerçek anlamda tanışma sürecine girmiştir. Nisan kelimesi işaret, iz, belirti, alamet manasına gelmektedir. Yani evliliğin belirtisi, alameti anlamında kullanılabilir. Nişanlanan çiftlere evliliğe doğru ilk adımı atmış gözü ile bakılır. Nisan her iki tarafın ailelerinin de onayı ile aile içerisinde küçük bir tören olabileceği gibi görkemli bir düğün havasında da geçebilir. Her nasıl düzenlenirse düzenlensin nisan töreni ciddi bir hazırlık süreci gerektirir. Nişanlılık, evlilik hazırlıklarının hızlandığı dönemdir. Ufak tefek streslerin yaşanması normaldir. O andan itibaren her anınızın, koşuşturmanızın ve hatta stresin bile keyfini çıkarın.

SÜNNET DÜĞÜNÜ

Sünnet davetinizin kınasını, mevlidini, düğününü, eğlencesini; pastalı, yemekli, çerezli, kokteylli organizasyonlarınız için İlahi, semazen, tiyatro, animasyon grubu (palyaço, kukla, kahramanlar ), piyanist, dj, sanatçı, mekanı süsleme, görsel ses ve ışık efektleri, fotoğraf, video çekimi, barka vizyonu, sünnet tahtı, sunnet tahtırevanı profesyonel ekip ile İstanbul Anadolu Yakasının en iyi mekanı olarak Siz ebeveynlerini ikinci bir düğünüzü yaşayarak oğlunuz, siz ve tüm misafirlerinize unutulmaz bir gece yaşatıyor.

İSLAMİ DÜĞÜN

İslami Düğün Organizasyonu ile yapılacak tüm aktiviteler ve hizmetler bütünüyle aynı olup farklı ad altında ve sıralamada farklılıklar yapılan davetlerdir.Düğün, Nikâh, Kına gecesi, Nişan, Sünnet, Mevlit ve davetlerinizde bay ve bayan (harem ve selamlık) olarak ya da sadece bayanlara özel davet ve hizmet vermekteyiz.